Quotes (6.x-1.40) - en to az translation catalogue (37 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: user
az: İstifadəçi

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Cancel
az: Ləğv et

en: RSS feed
az: RSS

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: Tags
az: Teqlər

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: none
az: yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Update
az: Yeniləmə

en: View
az: Görünüş

en: term
az: termin

en: Update options
az: Yeniləmə parametrləri

en: Add block
az: Blok əlavə et

en: Plain text
az: Adi mətn

en: node
az: material

en: General
az: Əsas

en: Anonymous
az: Anonim

en: Filters
az: Filtrlər

en: Random
az: Təsadüfi

en: published
az: nəşr edilmişdir

en: role
az: rol

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: not published
az: nəşr olunmayıb

en: Select
az: Seçin
