Quotes (6.x-1.42) - en to ne translation catalogue (32 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: delete
ne: हटाउनुस

en: title
ne: शिर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: RSS feed
ne: आर एस एस फिड

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Add block
ne: ब्लक थपनुहोस

en: No posts available.
ne: कुनै प्रेषणहरू उपलब्ध छैन।

en: node
ne: नोड

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: role
ne: भूमिका

en: The block %name has been removed.
ne: %name ब्लक हटाईएको छ

en: not published
ne: प्रकासित नभएको
