Quotes (6.x-2.0) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: user
he: משתמש

en: delete
he: מחיקה

en: title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: page
he: דף

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: none
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Update
he: עדכון

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Notes
he: הערות

en: term
he: סיווג

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: days
he: ימים

en: Add block
he: הוספת תיבה

en: No posts available.
he: אין פרסומים מתאימים

en: node
he: פריט תוכן

en: General
he: כללי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Filters
he: מסננים

en: Random
he: אקראי

en: published
he: פורסם

en: role
he: תפקיד

en: Are you sure you want to delete the block %name?
he: האם אתם מעוניינים למחוק יחידת מידע בשם %name ?

en: The block %name has been removed.
he: הבלוק %name הוסר.

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: not published
he: לא פורסם

en: sticky
he: דביק

en: promoted
he: קודם

en: Select
he: בחר

en: Don't display
he: אל תציג

en: No title
he: ללא כותרת

en: interval
he: מרווח
