Quotes (6.x-2.0) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: page
lt: puslapis

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Quote
lt: Kaina

en: none
lt: joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: hours
lt: valandos

en: days
lt: dienos

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: No posts available.
lt: Įrašų nėra

en: node
lt: mazgas

en: General
lt: Bendras

en: here
lt: čia

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Filters
lt: Filtrai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: minutes
lt: minutės

en: published
lt: paskelbtas

en: role
lt: rolė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: sticky
lt: prikabintas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: weeks
lt: savaitės

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: interval
lt: intervalas
