Quran (6.x-5.0) - en to da translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: Download
da: Hent

en: Go
da: Skift

en: Search
da: Søg

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Update
da: Opdatér

en: Update options
da: Opdatering

en: Published
da: Udgivet

en: Operation
da: Handling

en: The configuration has been saved.
da: Indstillingerne er blevet gemt.

en: No items selected.
da: Ingen elementer valgt.

en: published
da: udgivet

en: not published
da: ikke udgivet

en: Apply
da: Udfør

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage
