Quran (6.x-5.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Go
lt: Pirmyn

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: published
lt: paskelbtas

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta
