Quran (6.x-5.0) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Download
ro: Descarcă

en: Go
ro: Mergi

en: Search
ro: Căutare

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Update
ro: Actualizare

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Published
ro: Publicat

en: Operation
ro: Operație

en: The configuration has been saved.
ro: Configuraţia a fost salvată.

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: published
ro: publicat

en: not published
ro: nepublicat

en: Apply
ro: Aplică

en: Base URL
ro: URL de bază

en: Publish
ro: Publică

en: Unpublish
ro: Anulați publicarea
