Quran (6.x-6.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Download
ar: تحميل

en: Search
ar: بحث

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Update
ar: تحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Published
ar: منشور

en: Operation
ar: عملية

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: published
ar: منشور

en: not published
ar: غير منشور

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
