Radioactivity (6.x-1.1) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Description
fa: شرح

en: Edit
fa: ویرایش

en: Label
fa: برچسب

en: Id
fa: شناسه

en: General
fa: عمومی

en: Node settings
fa: تنظیمات گره

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: Available
fa: در دسترس
