Radioactivity (6.x-1.3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Label
ar: التسمية

en: Normal
ar: طبيعي

en: General
ar: عام

en: External
ar: خارجي

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: The settings have not been saved because of the errors.
ar: لم يتم حفظ الإعدادات بسبب الأخطاء.

en: Available
ar: متوفّر
