Radioactivity (6.x-1.3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: General
id: Umum

en: External
id: Eksternal

en: Node settings
id: Pengaturan node

en: The settings have not been saved because of the errors.
id: Pengaturan ini belum disimpan karena memiliki kesalahan.

en: Available
id: Ketersediaan
