Radioactivity (6.x-1.3) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Normal
lt: Normalus

en: General
lt: Bendras

en: External
lt: Išorinis

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.
