Radioactivity (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Normal
ne: साधारण
