Radioactivity (6.x-1.4) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Unassigned
he: לא משוייך

en: Normal
he: נורמלי

en: General
he: כללי

en: External
he: חיצוני

en: Node settings
he: הגדרות פריט תוכן

en: The settings have not been saved because of the errors.
he: ההגדרות לא נשמרו בגלל שגיאות.

en: Available
he: זמין
