Random blocks (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Block title
ar: عنوان الصندوق

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Configure
ar: ضبط

en: Module
ar: الوحدة

en: Items
ar: أخبار

en: Info
ar: معلومات

en: Block description
ar: وصف الصندوق
