Random blocks (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Description
ro: Descriere

en: Block title
ro: Titlul blocului

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Configure
ro: Configurează

en: Module
ro: Modul

en: Items
ro: Articole

en: Info
ro: Informație

en: Block description
ro: Descrierea blocului
