Random blocks (6.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Submit
ur: جمع کرائیں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Block title
ur: بلاک کا عنوان

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Configure
ur: ترتیب

en: Items
ur: سرخیاں

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت
