Rate (6.x-1.2) - en to ar translation catalogue (26 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Value
ar: القيمة

en: List
ar: لائحة

en: Tag
ar: وسم

en: Edit
ar: تحرير

en: Display settings
ar: إعدادات العرض

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Options
ar: الخيارات

en: Node
ar: العقدة

en: Node types
ar: أنواع العقد

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصص

en: Roles
ar: الأدوار

en: Comment
ar: التعليق

en: Widget type
ar: نوع الويدجة

en: Button
ar: زر

en: Votes
ar: الأصوات

en: Machine readable name
ar: اسم مقروء آليًا

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Compact
ar: المدمج

en: Comment display
ar: عرض التعليقات
