Rate (6.x-1.3) - en to it translation catalogue (31 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Next
it: Seguente

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Value
it: Valore

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Description
it: Descrizione

en: Tag
it: Etichetta

en: Edit
it: Modifica

en: Display settings
it: Impostazioni di visualizzazione

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Save
it: Salva

en: Options
it: Opzioni

en: Node
it: Nodo

en: Node types
it: Tipi di contenuto

en: Never
it: Mai

en: Custom
it: Personalizzato

en: Roles
it: Ruoli

en: Comment
it: Commento

en: Widget type
it: Tipo di widget

en: Log in
it: Accedi

en: Button
it: Pulsante

en: Votes
it: Voti

en: Permissions
it: Permessi

en: Percentage
it: Percentuale

en: Rate
it: Aliquota

en: Value type
it: Tipo di valore

en: Compact
it: Compatto

en: Comment display
it: Visualizzazione dei commenti
