Rate (6.x-1.3) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Custom
ne: मनचाहिदो

en: Roles
ne: भूमिका

en: Comment
ne: प्रतिक्रिया

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Votes
ne: मत

en: Permissions
ne: अनुमति
