RBK Money (6.x-1.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Off
lt: Išjungta

en: Secret key
lt: Slaptas raktas

en: Ubercart - payment
lt: Ubercart - apmokėjimas
