reCAPTCHA (6.x-1.7) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Help
uk: Довідка

en: Theme
uk: Тема

en: Custom
uk: Власний

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Administer the reCAPTCHA web service.
uk: Налаштувати веб-сервіс reCAPTCHA.

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Secure Connection
uk: Безпечне з'єднання

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
uk: З'єднуватися з сервером reCAPTCHA використовуючи безпечне з'єднання.

en: administer recaptcha
uk: Управляти recaptcha

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Clean
uk: Очистити

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
uk: Використовувати AJAX API для показу reCAPTCHA.
