Recipe (6.x-0.1) - en to ml translation catalogue (9 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Description
ml: വിവരണം

en: Index Depth
ml: സൂചിക ആഴം

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Box Title
ml: ബോക്സ് ശീർഷകം

en: Sub Categories
ml: ഉപ വിഭാഗങ്ങൾ

en: 1 hour | @count hours
ml[0]: ഒരു മണിക്കൂര്‍
ml[1]: @count മണിക്കൂര്‍
