Recipe (6.x-0.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Explanation or submission guidelines
ur: وضاحت یا جمع کرانے کی ہدایات

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Box Title
ur: باکس کا عنوان

en: 1 hour | @count hours
ur[0]: ۱ گھنٹہ
ur[1]: @count گھنٹے
