Recommender API (6.x-2.0-beta5) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Save
lt: Saugoti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas
