Recommender API (6.x-2.0-beta5) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Save
az: Saxla

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: User ID
az: İstifadəçi İD-si

en: Created
az: Yaradıldı

en: Node
az: Material
