Recommender API (6.x-2.0-beta5) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Hourly
fa: ساعتی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Save
fa: ذخیره

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا
