Recommender API (6.x-2.0-beta5) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Daily
ml: ദിവസേന

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Node ID
ml: നോഡ് ഐഡി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Node
ml: നോഡ്
