Register Pre-approved (6.x-1.0) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: List
sr: Листа

en: Settings
sr: Подешавања

en: Update
sr: Ажурирање

en: Roles
sr: Улоге

en: Pattern
sr: Образац
