Register Pre-approved (6.x-1.2) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: List
ne: सूचि

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Update
ne: अपडेट

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: Roles
ne: भूमिका

en: Count
ne: गन्नुहोस
