Register Pre-approved (6.x-1.2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: List
nl: Lijst

en: Settings
nl: Instellingen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Add
nl: Toevoegen

en: Include
nl: Insluiten

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Roles
nl: Rollen

en: Count
nl: Aantal

en: Pattern
nl: Patroon

en: The e-mail address %email has been denied access.
nl: Het e-mailadres %email werd de toegang geweigerd.

en: !date (!ago ago)
nl: !date (!ago geleden)
