Relevance (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: day
hi: दिन

en: month
hi: माह

en: Factor
hi: घटक
