Relevance (6.x-2.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Type
he: סוג

en: Enabled
he: מופעל

en: Vocabularies
he: אוצרות מילים

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: day
he: יום

en: month
he: חודש

en: Related content
he: תוכן קשור

en: Factor
he: תכונה

en: Dates
he: תאריכים
