Relevant Content (6.x-1.4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Actions
fa: عملکردها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add Block
fa: افزودن بلوک

en: Limit
fa: محدوده
