Relevant Content (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: Limit
ar: حد
