Relevant Content (6.x-1.5) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Edit
id: Sunting

en: Add Block
id: Tambahkan Blok

en: Limit
id: Batas
