Relevant Content (6.x-1.5) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Add Block
pl: Dodaj blok

en: Edit Block
pl: Edycja bloku

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Relevant Content
pl: Powiązana zawartość
