Relevant Content (6.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Edit
sv: Redigera

en: Save Settings
sv: Spara inställningar

en: Add Block
sv: Lägg till block

en: Limit
sv: Begränsning
