Relevant Content (6.x-1.4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Actions
ca: Accions

en: Edit
ca: Edita

en: Add Block
ca: Afegeix un bloc

en: Limit
ca: Límit
