Resource Booking (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Type
ar: النوع

en: Resources
ar: مصادر

en: None
ar: لا شيء

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Available
ar: متوفّر

en: Resource
ar: مصدر
