Resource Booking (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Resources
ro: Resurse

en: None
ro: Nimic

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârşit

en: Date field
ro: Câmp de dată

en: Available
ro: Disponibil

en: Resource
ro: Resursă
