Resource Booking (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Resources
gl: Recursos

en: None
gl: Ningún

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Date field
gl: Campo data

en: Available
gl: Dispoñible
