Node revision reference (6.x-1.5) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: CCK
ar: عدة بناء المحتوى

en: none
ar: لا شيء

en: Field
ar: حقل

en: View
ar: عرض

en: Teaser
ar: موجز

en: Node
ar: العقدة

en: Default Views
ar: الرؤى الإفراضي

en: Select list
ar: لائحة الخيارات

en: Content types that can be referenced
ar: أنواع المحتوى التي تمكن الإشارة إليها

en: Title (link)
ar: العنوان (رابط)

en: Title (no link)
ar: العنوان (بدون رابط)
