RoboTagger (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: yes
ar: نعم

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Disabled
ar: معطل

en: Content type settings
ar: إعدادات نوع المحتوى

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: no
ar: لا

en: Global settings
ar: إعدادات عامة

en: Fields
ar: الحقول

en: Select all
ar: تحديد الكل

en: Topic
ar: المناقشة

en: Title field
ar: حقل العنوان
