Role Delay (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Username
he: שם משתמש

en: Name
he: שם

en: Roles
he: תפקידים

en: Last access
he: כניסה אחרונה

en: locked
he: נעול

en: Member for
he: חבר/ה במשך

en: No users available.
he: אין משתמשים זמינים.

en: Delete role
he: מחיקת תפקיד

en: edit permissions
he: עריכת הרשאות

en: edit role
he: עדכון תפקיד
