Role Delay (6.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Name
hi: नाम

en: Roles
hi: भूमिका

en: Last access
hi: अंतिम पहुंच

en: locked
hi: तालाबंद

en: Member for
hi: के लिये सदस्य

en: No users available.
hi: कोई सदस्य नहीं है।

en: edit permissions
hi: अनुमति बदलें

en: edit role
hi: दायित्व बदलें
