Role Delay (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Name
ro: Nume

en: Roles
ro: Roluri

en: Last access
ro: Ultima accesare

en: locked
ro: blocat

en: Member for
ro: Membru pentru

en: No users available.
ro: Nu sunt utilizatori disponibili.

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: edit role
ro: modifică rolul
