Role Delegation (6.x-1.4) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Submit
ro: Trimite

en: Roles
ro: Roluri

en: Add a role to the selected users
ro: Adaugă un rol utilizatorilor selectaţi

en: Remove a role from the selected users
ro: Şterge un rol utilizatorilor selectaţi

en: security
ro: securitate

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
ro: Am detectat tentative maliţioase de modificare a câmpurilor protejate de utilizator.

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Save role
ro: Salvează rolul
