Role help (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Help text
ro: Text de ajutor

en: Name
ro: Nume

en: Summary
ro: Sumar

en: locked
ro: blocat

en: Anonymous user
ro: Vizitator

en: Delete role
ro: Şterge rolul

en: Save role
ro: Salvează rolul

en: Authenticated user
ro: Utilizator autentificat

en: edit permissions
ro: modificare permisiuni

en: edit role
ro: modifică rolul
