Registration Role Keys (6.x-1.0) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Disable
he: השבתה

en: Enabled
he: מופעל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Roles
he: תפקידים

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Other
he: אחר

en: Key
he: מפתח

en: The changes have been saved.
he: השינויים נשמרו.

en: Select list
he: רשימת בחירה

en: Authenticated user
he: משתמש מאומת

en: Selection type
he: סוג בחירה
